24 Şubat 2011 Perşembe

Irregular Choice: First Choice- Sıradışı AdımlarIrregular Choice: First Choice
Sıradışı Adımlar 

Farklı bir tasarımcı:
Danny Sullivan

2000'li yıllara girmek üzereyken ayakkabıyı bilinen kalıplarından çıkaran, başka bir ifadeyle ayakkabıyı yeniden yorumlayan ve yeni bir çağ açan Danny Sullivan'ın ünü tüm Dünya'da hızla yayılıyor.

Adı gibi sıradışı olan Irregular Choice markasını 1999 yılından bu yana hızla geliştiren yenilikçi  Danny Sullivan her koleksiyonu ile bizleri farklı bir dünyaya götürüyor ve ayrı bir heyecan uyandırıyor.
15'inde başladığı işini  18'inde Londra Covent Garden'da açtığı  ilk ayakkabı mağazası ile süsleyen ve 23'ünde herşeyi  geride bırakıp dünyanın sunduklarını bulmak için yola çıkan Sullivan, adeta bir pasta süslemesi gibi detaylar içeren ayakkabıları ile sıradışı ruhlara hitap ediyor.Bir kot, siyah bir etek ceket takım ya da  gece elbisesi altına giyilebilecekderecede şık, farklı  ve neşeli tasarımları ile sizlere iki kere bakılmasını sağlıyor.
Artık giderek kanıksanan gri etek-ceket yada pantalondan ibaret kıyafetiniz Danny'nin renkli Oxford tasarımı ile hareket kazanabiliyor. Berrak çizgisi ile bu ayakkabı sizi adı gibi "School Girl" yapıyor ve  artık bir mezunsanız sizi kolej yıllarınıza götürüyor... Çizmeler  70'lerin

canlandırılması gibi.

Güncel kıyafetleri

özel kılan aksesuarlar

olarak başarı ile

kombin edilebiliyorlar.


Botlar görmeye alışık olduklarımızın dışında bir çizgide.Ne seçerseniz seçin mutlu oluyorsunuz: Neden mi? Çünkü hemen giyip farklılığa adım atıyorsunuz.
Tasarım botlar ile kendinizi çok özel hissediyorsunuz. Haksız da sayılmazsınız, zira ürünlerin her biri sınırlı.Böyle bir ayakkabıya sadece bakılır mı? Elbette hayır.

Marie Jane yorumunda keçe çiçek istenirse çıkabiliyor...
Sağ yandaki ayakkabının adı Country Bumpkin.

Size verdiği enerji ile gün boyu koşturabilirsiniz.

Sentetik kürk-keçe karışımı bu ayakkabı Pamuk Prensesler için yapılmış sanki.Bu ayakkabının adı Mislatoe Kisses...

Sindrealla'lar da bu ayakkabıyı tercih ediyor olmalı.Taşlı fiyonk ve drapeleri ile bir baloya gidileceğini düşündürüyor.
Evet daha neler neler var...Irregular Choice ürünlerini mağazalarımıza gelemiyorsanız http://www.oiarte.com.tr/ adresimizden görebilir ve sipariş edebilirsiniz.
Numaraları hızla tükendiği için mağazalarımıza telefon da edebilir bilgi alabilirsiniz...

Irregular Choice'un Türkiye'de yetkili olarak satışını yapan Oi Arte'nin duyuruları markanın internet sitesinde de yer almaktadır.
http://www.irregularchoice.com/

Irregular Choice ayakkabı ve çantaları sadece Panora ve Kentpark AVM'lerdeki Oi Arte  tasarım ve çok markalı ayakkabı dükkanlarında bulunmakta olup, Outlet olan A City mağazamızda bahsedilen ürünler bulunmamaktadır.

Evet siz de büyülenecek ve kendinizi güzel bir deniz dalgası içinde bulacaksınız.